Login Contack Us sitemap
Pomoc Psychoterapeutyczna
Pomoc Psychoterapeutyczna
Psychoterapia O mnie... Zakres pomocy... Kilka słów o... Zakres problematyki... Ile kosztuje terapia... Kontakt Psychoedukacja Grupy
O mnie...

Nazywam się Małgorzata Sadurska-Pietruszewska.

Zawodowo zajmuję się udzielaniem pomocy psychoterapeutycznej osobom dorosłym.

Posiadam wykształcenie wyższe humanistyczne.
Szkoliłam się podyplomowo uczestnicząc w pełnym 4-letniym szkoleniu z zakresu udzielania pomocy psychoterapeutycznej osobom dorosłym w nurcie integrującym różne podejścia humanistyczne takie jak podejścia psychodynamiczne, egzystencjalne, terapie skoncentrowane na osobie, terapie Gestalt, podejścia skoncentrowane na doświadczaniu, interpersonalne, terapie behawioralno-poznawcze czy terapie systemowe - w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii.
Pogłębiałam szkolenie z zakresu udzielania pomocy psychoterapeutycznej parom podczas 2-letniego Kursu Terapii Par, również w nurcie integrującym kilka podejść terapeutycznych - w Laboratorium Psychoedukacji.

W zawodzie psychoterapeuty pracuję od 2004 roku.

Moje doświadczenie zawodowe oparte jest na pracy z osobami indywidualnymi oraz na pracy z parami w terapii krótko i długoterminowej. Posiadam doświadczenie pracy terapeutycznej z jedną osobą od 1 do 3 sesji w tygodniu, przez okres kilku tygodni, kilku miesięcy oraz kilku lat.
Posiadam doświadczenie pracy z parami w kontraktach kilkutygodniowych i kilkunastomiesięcznych. Prowadziłam kilka rocznych grup terapeutycznych i pracowałam z rodzinami współprowadząc terapię rodzinną.

Od momentu kiedy weszłam na tę ścieżkę zawodową nieustannie próbuję zgłębić i poznać ten wielowątkowy i złożony proces we własnej osobistej terapii w kilku nurtach terapeutycznych, podczas uczestnictwa w licznych spotkaniach superwizyjno- szkoleniowych w kilku podejściach terapeutycznych oraz nieodłącznie w pracy terapeutycznej z pacjentami indywidualnych, parami i grupami.

Proces terapeutyczny jest wieloaspektowy i niezwykle złożony, wymaga czasu, cierpliwości i zaangażowania obu stron spotkania terapeutycznego.
Nie ma moim zdaniem jedynie słusznej drogi dochodzenia do poznania złożoności ludzkiej psychiki oraz torowania drogi do jej wyrażania...
Mój gabinet jest jednym z miejsc gdzie można wejść na ścieżkę świadomego, systematycznego poznawania siebie,
gdzie można poznawać złożoność swoich odczuć, myśli, zachowań, reakcji i specyfiki nią rządzącej, by w relacji z drugim człowiekiem, w bezpiecznym otoczeniu dochodzić do najgłębiej leżących pokładów swojego wnętrza i by podejmować próbę jego wyrażania...

Ja tworzy się i rozwija w relacji i poprzez relację.
Specyficzne warunki kontaktu terapeutycznego sprzyjają budowaniu więzi i uczuć miłości.
Wieź ta i uczucia miłości to niezwykle potrzebna siła do poznawania i wyrażania siebie.

Celem pracy terapeutycznej jest przywrócenie zdrowego procesu życia.

Zapraszam wszystkie nowe osoby, które chcą podjąć wyzwanie pracy terapeutycznej,
dziękuję tym, z którymi przeszłam lub przechodzę wspólnie tę drogę.
Drogę pójścia za samym sobą w relacji z drugą osobą.
Jest to wyzwanie dla obojga uczestników procesu terapeutycznego.

Zapraszam.
Małgorzata Sadurska-Pietruszewskagabinet@pomocpsychoterapeutyczna.pl Umw si na spotkanie
Copyright © 2009
Design by www.professionalit.com.pl/