Login Contack Us sitemap
Pomoc Psychoterapeutyczna
Pomoc Psychoterapeutyczna
Psychoterapia O mnie... Zakres pomocy... Kilka słów o... Zakres problematyki... Ile kosztuje terapia... Kontakt Psychoedukacja Grupy
Zakres problematyki, w której udzielam pomocy...

Pomoc psychoterapeutyczną kieruję do wszystkich.
Do wszystkich, którzy pragną poprzez pracę terapeutyczną polepszyć jakość swojego życia.
Do tych, którzy są gotowi zmierzyć się z wyzwaniem poznawania samych siebie w relacji i poprzez relację z drugim człowiekiem w gabinecie terapeutycznym oraz do systematycznej pracy nad zmianą tego co powoduje cierpienie.
Jest to pomoc kierowana do indywidualnych osób, do par, do grup ludzi... do wszystkich ludzi, którym chcą podjąć wyzwanie pracy nad powtarzającymi się utrudniającymi życie schematami, lękami, obawami, smutkami, zwątpieniami czy urazami obecnymi lub dawnymi...

W przestrzeni gabinetu terapeutycznego poprzez eksplorację i ekspresję siebie można opowiedzieć prawdę o swoich doświadczeniach. Może być to skuteczna droga uwalniająca od objawów i dręczących stanów wewnętrznych.

Praca terapeutyczna jest złożona i wieloaspektowa. Wymaga od uczestników procesu terapeutycznego cierpliwości, zaangażowania i motywacji. Dla tych którzy ją podejmują wiąże się ze sporym wysiłkiem, który w procesie terapii jest sukcesywnie asymilowany przez co wzmacnia i pomaga znacznie lepiej radzić sobie z wyzwaniami jakie niesie życie poza gabinetem terapeutycznym.

Celem pracy terapeutycznej jest przywrócenie harmonijnego procesu życiowego i polepszenie jakości swojego życia.
Nie jest to jednak łatwa droga, gdyż by wyjść ku życiu, trzeba najpierw wejść w świat swojego wnętrza, w którym zapisane są ścieżki życia i ścieżki blokad i przeszkód. Zapisane są one w naszym wnętrzu, w naszych ciałach i w naszej osobistej historii życia, która jest jedyna i niepowtarzalna. A skoro jest jedyna i niepowtarzalna to tylko w nas możemy szukać siebie, pomimo tego nie jest łatwo przemierzać tę drogę samemu. Potrzebujemy przewodnika, kogoś kto nam pomoże iść dalej ku sobie pomimo, że czujemy ból wypartych uczuć, pomimo tego, że natrafiamy na przeszkody i ograniczenia naszej natury, pomimo tego, że wątpimy, pomimo tego, że się boimy. Terapeuta jest przewodnikiem i towarzyszy pacjentowi w tej trudnej i skomplikowanej drodze docierania do siebie samego.


gabinet@pomocpsychoterapeutyczna.pl Umw si na spotkanie
Copyright © 2009
Design by www.professionalit.com.pl/